| anonim_4396 a întrebat:

V-a motivat vreo carte îndeajuns de tare încât să vă simțiți super motivați și mai ambițioși după ce ați citit-o? Care e acea carte?
Ce ziceți de cartea lui Lewis Howes, The Greatness Mindset tradusă în română sub numele Deblocheaza puterea uimitoare a minții tale de la editura Bookzone?

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

"Atomic Habits" de James Clear
"The Subtle Art of not Giving a F*ck" de Mark Manson
Cam orice carte de Nassim Taleb, daca poti citi chestii de genul
"Calea Barbatului Superior" de D.Deida (promit ca nu e despre ce crezi ca e)