| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Vreau si eu niste carti horror pe care le considerati underrated si care v-au lasat cu o impresie foarte buna.In afara de Junji ito(e manga dar anyway),Stephen King,H.P Lovecraft, John Saul

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Un ostaș in slujba țării - de Nicolaie Ciucă.
Pas cu pas și Romania educată - de Klaus Iohannis.

Și rețeta covrigilor de Buzău - de Marcel Ciolacu.

| mastadont a răspuns:

Suckulent prey și prey drive scrise de James Wrath White. Le-am citit o singură dată dar mi-au lăsat o impresie destul de puternică, dacă ești în căutare de horror extrem atunci acesta e autorul de care ai nevoie, nu recomand dacă ești slab de înger însă.

| Nelucojoc a răspuns:

Underrated e Needful Things a lui King...