| BlueByMe a întrebat:

1)alejandro este ultimul single extras (ultimul videoclip scos)de pe the fame monster?
2)cum se numeste urmatorul album?

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Shadow ultimul, adica nu va mai face nicio melodie niciodata?
1)Da
2.Artista Lady Gaga a declarat intr-un interviu ca nu s-a hotarat inca la numale albumului dar vrea ca acesta sa fie diferit.

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Nu stiu sigurstraight face ce am inteles eu este ca lady gaga vrea sa scoata clip si pentru "dance in the dark", pentru asta trebuia sa fie scos clip nu alejandro, dar cred ca mai scoate si pentru dance in the dark.In legatura cu noul album am citit ca se va numi "Glitter & Grease" si promite multbatting eyelashes. Oricum, orice va fi, nu va dura mult pana va aparea ceva nou, asta e stiulul lui l gaga, nu?winking

| paul0013 a răspuns:

1. Da, Gaga a anuntat oficial ca este ultimul!
2.Nu se stie nimic despre urmatorul album, decat ca va fi lansat anul viitor!