| TeoPT a întrebat:

1. Breaking Benjamin sau Justin Bieber?
2. Miley Cyrus sau Skillet?
3. Jonas Brothers sau Three Days Grace?
4. Michael Jackson sau Demi Lovato?
5. Selena Gomez sau Evanescence?
6. Muse sau Inna?
7. Puya sau Thomas Anders?
8. Nickelback sau 50 Cent?
9. Lady GaGa sau C. C. Catch?
10. Linkin Park sau Parazitii?

(sunt si eu curios)

Răspuns Câştigător
| sy46 a răspuns:

1. Breaking Benjamin
2. Skillet
3. 3DG
4. M. J
5. Evanescence
6. Muse
7.Thomas Anders
8. Nickelback
9. C. C. Catch
10. Linkin Park

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber, miley cyrus, jonas brothers, michael jackson, selena gomez, inna, puya, 50 cent, lady gaga, parazitii

| matrixismyname a răspuns:

1. Justin Bieber,
2.Miley Cyrus,
3.Three Days Grace (habar n-am cum canta, dar nu-mi plac JB asta e clar)
4.Demi Lovato (nu-mi place MJ, sue me)
5.Selena Gomez (imi placeeeee)
6.Inna
7.Thomas Anders (nu-mi place Puya)
La 8 e greu de zis...compari 2 genuri diferite.
9.Lady Gaga
10.Linkin Park (pentru ca nu-mi plac parazitii, si pentru ca imi place LP!^&*)

| missReckless a răspuns:

1. Breaking Benjamin.
2. Skillet.
3. TDG!
4. MJ.
5. Evanescence.
6. Muse.
7. Thomas Anders.
8. Nickelback.
9. Lady Gaga.
10. Linkin Park.

| maduts a răspuns:

1. justin Bieber
2. Miley Cyrus
3.Jonas Brothers
4.Demi Lovato
5.Selena Gomez
6.Muse
7. Puya
8. 50 Cent
9.Lady GaGa
10.Parazitii

nu stiu ce zic altii dar mie astia`mi plac tongue

| piktor a răspuns:

Justin bieber nu ar trebui comparat numa cu guta, salam sau romeo fantastik. Nu merita sa pui BB sau orice alta trupa langa ligauu ala
si sa raspundem la intrebare: three days grace, muse, MJ, 50 cent jinkin parca si parazitii

| aleeee_2127 a răspuns:

1. jb(ca de celalat nu am auzit)
2.skillet
3. jb
4. mj
5. evanescence
6.muse
7.thomas anders
8. 50 cent
9.lady gaga
10.linkin parca\m/

| ChibiRose a răspuns:

1. Oricine numai Justin nu. 2.Miley Cyrus 3.Jonas Brothers 4.Amandoi 5.Selena Gomez 6.Muse 7. Puya 8. 50 cent 9. Lady GaGa 10.Parazitii

| QuadruplePersonality a răspuns:

1, justin. 2, skillet. 3, jonas. 4, michael. 5, evanescence. 6, muse. 7, nici unul. 8, 50 cent. 9, lady gaga. 10, Linkin parca

| Cretzule a răspuns:

1 breaking benjamin, 2 skillet, 3 three days grace, 4 mai bine green day, 5. evanescence, 6 muse, 7 thomas anders, 8 nickelback, 9 CN DRAQ E C. C. CATCH?, 1 linkin parca

| Domyno a răspuns:

Deci nu iti raspund la intrebare dar sunt 100% de acord cu anonimul care ti-a raspuns! Il compari pe Michael Jackson cu Demi Lovato?!? Deci regele pop contra o afoana de la disney?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson sau Demi Lovato? Tu cred ca glumesti

| allyson a răspuns:

1. Breaking Benjamin, Skillet, Three Days Grace, Demi Lovato,
Evanescence, Muse love struck, Puya, Nickelback, C. C. Catch, Linkin Park

| TeoPT explică:

(̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے

Am motivele mele pentru care am ales artisti atat de diferiti prin genul de muzica pe care il reprezinta. So shut up. Raspundeti strict la intrebare, daca sunteti aici sa comentati, mai bine nu raspundeti

| Pepper9 a răspuns:

1. Breaking Benjamin.

2. Skillet.

3. TDG

4.niciunul happy

5. Evanescence.

6. Muse.

7. Thomas Anders.

8. Nickelback.

9. C.C.Catch

10. Linkin Park.

| Mary Marry a răspuns:

Hello! How are you? happy

1.Niciunul.Sau daca trebuie neaparat Breaking Benjamin.
2.Stiu,stupid dar...Miley laughing
3.La fel de straniu dar...Jonas rolling on the floor
4.Clar Michael.Sunt fan love struck. Iar pe Demi oricum nu prea o plac.Si cum poti sa o compari pe Demi cu Michael? E o diferenta de la cer la pamant.
5.La fel, nu imi place nimeni, dar Selena
6.Muse. Jos cu Inna Bibilina laughing
7.Thomas Anders
8. 50 Cent
9.Lady Gaga
10.Nu prea ascult astef de genuri dar Linkin Park.

| Andreea1130 a răspuns:

1.Breaking Benjamin
2.Miley Cyrus
3. Jonas Brothers
4.Demi Lovato
5. Evanescence
6. Muse
7. Puya
8?
9?
10. Linkin Parkbig grin

| Andreea1130 a răspuns:

1.Breaking Benjamin
2.Miley Cyrus
3. Jonas Brothers
4.Demi Lovato
5. Evanescence
6. Muse
7. Puya
8?
9?
10. Linkin Parkbig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca o sa comentez mai oligofren mic ce esti! Esti un afon si un ignorant exact asta esti. Pui numele lui Michael Jackson(regele muzicii pop si practic inventatorul MTV) langa numele lui Demi Lovato-cred ca nu esti sanatos fiindca intrebarea ta era din curiozitate. Si cand va aud pe toti cu rahatelul ala de justin bieber sau cu M. Cyrus mor efectiv.

| BlueDreams a răspuns:

1. JUstin Bieber; 2.Miley; 3.Jonas; 4.Demi; 5.Selena; 6.Inna; 7. Puya; 8.Nici unul; 9.Lady Gaga; 10.Linkin parca

| AlexSadik a răspuns:

Ba glumesti sau e pe bune? ADIK tu pui la un loc sau mai degraba faci comparatie, skillet si hannah montana? WTF? din start iti dai seama de raspunsuri, exact de la prima intrebare, cine alege Bieber o sa aleaga si hannah montana si lady gaga, deci retardatii de genul asta nu ar trebui sa fie pe TPU eu sunt de partea lui ANTIBIEBER

| TeoPT explică:

Ba, e pe bune

vroiam sa vad cine de a cui parte este. Nu am pus genuri atat de diferite fata in fata din intamplare. Va rog nu mai comentati aiurea, stiu ce am facut, te asigur ca nu am probleme mintale.

| xSoaked a răspuns:

Breaking Benjamin
Niciunul.
Three Days Grace
MJ desigur
Evanescence
Muse ( Inna nu le ajunge nici la degetul mic al degetului mic, daca exista asa ceva )
Thomas
Niciunul...sau amandoi thinking
Laga
Linkin parca

| pwp a răspuns:

1.Breaking Benjamin
2.Miley Cyrus
3.Jonas Brothers
4.Demi lovato
5. Evanescene
6.Inna
7. Puya
8. 50 Cent
9.Lady Gaga
10.Linkin Park

| мαria a răspuns:

Justin Bieber
Skillet
Jonas Brothers
Michael Jackson
Evanescene
Muse
Thomas Anders
Nickelback
Lady Gaga
Linkin Park

| Sconcsiş a răspuns:

1. Breaking Benjamin (habar n-am cine sunt, dar pe langa Bibar)
2. Miley Cyrus
3.Jonas Brothers
4.Demi Lovato (nu-s fan, dar pe langa MJ...)
5. Evanesence
6.Inna
7. Puya
8?!
9?!
10. Linkin parca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber, lady gaga
contactati-ma larysa_maya

| NiiiaaRawwr a răspuns:

1. Justin Bieber
2.Skillet
3.Three Days Grace
4.Demi Lovato
5.Selena Gomez
6.Muse
7.Thomas Anders
8.Nickelback
9.Lady Gaga
10.Linkin Park

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Breaking Benjamin
2.Skillet
3. 3 Days grace
4. MJ
5. Evanescence
6.Muse
7.Thomas Anders
8.Nickelback
9. C. C. Catch
10.Linkin Park