| Alecsanndraa a întrebat:

2 intrebari am si eu
mai intai uitati-va la filmuletul acesta:http://www.youtube.com/watch?v=spIiQVP6VYM si sa nu imi sariti in cap ca e cu miley
1.cu ce program e facut adica acolo sunt puse si videouri si poze dar pozele se misca foarte mult ...si cu ce program as putea face ceva de genu acele
2. ce melodie este?:-"

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia se numeste Scandalous-Miss Teeq

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phhai rolling on the floor habar`n-amthinking da carek melLodia` s num scandalous nj sigUr thinking parerea mea laughing hai. mai vOrbIm! my id blushing --> sory_tzakkanita

| mileycyrus44 a răspuns:

Nu stiu dar stiu eu un site fara programe care face cam la fel pe www.animoto.com

| emoank a răspuns:

Raspunsul la prima intrebare este: daca stii sa lucrezi in power point poti face si u asa ceva ca nu e foarte greu raspunsul la a 2 intrebare e mylei cirus