| anonim_4396 a întrebat:

A cui voce ti se pare mai buna: Demi Lovato sau Jessie J?

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-mi place nici una nici alta si nu le ascult, dar Jessie J are o voce destul de buna.

| antimulte a răspuns:

Jessie J, dar asta e ceva subiectiv, depinde de gusturile fiecaruia.

| Wøodenpints a răspuns:

A pisicii mele când intră în calduri.

| mODIN a răspuns:

Sunt afoane ambele, dar sa zicem Demi.

| Crucified a răspuns:

Florin Salam.

| Latinmoon a răspuns:

Fuego! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Luând la cunoștință faptul că ambele cântă ca niște capre, niciuna.

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Demi Lovato.

| Captoresque a răspuns:

Varză de Bruxelles amândouă.
Să se lase de cântat că nu-i de ele. Birdy mi se pare mult mai ca lumea, sau Ellie Goulding.

De ce mama naibii v-or plăcea vouă prostiile astea ca Demi Lovato, One Direction, nu pot să înțeleg. Generația din ziua de azi n-are nici pic de gust în muzică. Numai kitsch-uri și prostii, nu știți să apreciați ce e frumos, de calitate și de bun gust.

| anonim_4396 explică (pentru Captoresque):

Nici mie nu-mi place pop-ul asta pentru copii gen 1D, JB sau mai stiu eu ce. Am pus aceasta intrebare deoarece am observat ca vocile lor seamana putin si am vrut sa aflu mai multe pareri. De la Demi ascult numai cateva melodii, sunt acceptabile:
http://www.youtube.com/watch?v=l2oDQG6BLNQ
http://www.youtube.com/watch?v=xf2xiBUZmwo

PS: Scuze pentru eventualele greseli de exprimare, dar sunt foarte obosita.

| Aneke a răspuns:

Ambele au o voce de spart geamuri.

| PanteraNeagra1999 a răspuns:

Nu pot alege straight face, imi plac amd2 laughing
daca era gomez vs demi lovato
alegeam demi asa intre ele doua
nu pot alege puppy dog eyes

| chitaramea a răspuns:

Doua voci minunatedara daca ar fi sa aleg... demi lovato

| selenuska a răspuns:

Nu stiu! amandoua au o voce frumoasa dar eu tin mai mult cu demi lovato

| Annemariex3 a răspuns:

Desi si Jessie are o voce foarte buna, aleg Demi. happy Si pentru cei care le critica vocile, (in special a lui Demi) cautati cam orice melodie de-a ei live.winking

| geoali a răspuns:

Jessi j.