| raducu a întrebat:

A incercat careva dintre voi sa asculte trupa Bent?
Electronic/Downtempo este genul melodiei. :)
Aici este una dintre favoritele mele:
http://www.youtube.com/watch?v=9xqI1MJl_NM

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pana acum n-am auzit niciodata aceasta melodie, dar datorita postarei tale am ajuns sa ma indragostesc de ea. love struck Mersi! big grin Super tare melodia! applause
Mai stii si altele in acelasi stil? Daca da, lasa-mi, te rog, niste link-uri aici.winking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am incercat eu si sincer, imi place happy

| raducu explică:

@ NOname: Iti sugerez radio'ul acesta :D. numa asta il ascult zilnic.
http://209. 222. 0. 20:9000 il bagi in winamp si te lasi dusa de val.
Dar, daca chiar doresti link'uri, o sa pun :).

NOname
| NOname a răspuns:

Mersi, Raducule!winking
Daca nu e deranjul prea mare, as prefera totusi niste link-uri (2-3, nu multe). blushing

NOname
| NOname a răspuns:

@raducu, le-am ascultat pe toate, sunt superbe! O sa mi le si descarc in varianta mp3, asa o sa pot sa le ascult oricand si fara intreruperi. Sunt foarte relaxante, frumoase, linistitoare. Parca au ceva magic. love struck Imi vine sa le ascult la nesfarsit. Mersi mult de tot!