| ladykey a întrebat:

A luat-o razna Miley Cyrus? http://bravonet.ro/......010/06/23/

11 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

A luat-o razna de mult timp

| Ana-Maria94 a răspuns:

A luat-o razna demulthee hee

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cred ca vrea sa ajunga ca Lady Gaga (o ciudata).Pacat.Nu ii sta bine in hainele alea.Pe zi ce trece Miley ma sperie mai tare de fapt nu Miley ci stilul ei.Ma uit la Can-t be tambed(noul ei hit)si ma gandesc la Lady Gaga ma gandesc ca poate ajunge si Miley ca in videoclipul Alejandro. E un vis urat! sad

| Nimic special a răspuns:

O copie pe Lady Gaga oh go on.

| Elly_8365 a răspuns:

Cu siguranta da laughing
aqu` cateva zile am vazut pe net un articol in care ea zicea "Imi cumpar toate hainele de la raionul pentru copii" laughingrolling on the floor
m`am amuzat pe asta zile intrgi

| mada12 a răspuns:

. Am auzit ca vrea sa devin "Lady Gaga 2"laughingrolling on the floorrolling on the floor. Infiine.straight face. Probabil ca stie foarte bine ce face, doar ca nu crede ca asta ii va afecta viata...Eh...ce o sa ne radem.straight face cand o sa isi piarda faima [ nu se va intampla niciodata, in lume, intr-un coltisor, mereu va fi cineva care ii va fi fidel]. VaiII.rolling on the floor Ce imi place cum era imbracatahappy0

| Luv you a răspuns:

Cam da, in ultimu timp toti vor sa o copie pe Lady Gaga... poate pentru ca are succes, da' astai felul ei nu ins ca toti trebuie sa o copie pentru a avea la randul lor success... m rog

| georgegs a răspuns:

A.dat.copy.si.pastelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA.nu stiu de ce. e proasta isi rateaza cariera.si putea ajunge maree

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley o copie pe gaga