| gorlan a întrebat:

A mai auzit cineva de trupa KISS ca vad ca in ziua de azi numele acesta a fost uitat... si daca intrebi pe cineva de KISS iti spune kiss fm sau altceva... Trupa aceasta este una din favoritele mele si vad ca nimeni nu ii mai asculta, uitati o melodie sa vi amintiti:
http://www.youtube.com/watch?v=d_RKO5ozLVo&ob=av2n

Răspuns Câştigător
| Fantastic7 a răspuns:

Normal că am auzit! Și mulți alții, nu numai noi, chiar daca, din păcate, destul de puțini...

11 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Doar din cauză că nu se arată lumea aşa interesată de ei pe site, asta nu înseamnă că nu mai au fani.
http://youtu.be/HXvXbvIZgcw

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-au fost uitaţi. Sunt foarte mulţi fani şi în zilele noastre.

| TheAvenger a răspuns:

Cum mă să uităm de Kiss? ..sunt unii dintre cei mai buni, cum să uităm de ei?

| HenkyPenky a răspuns:

Lasam la o parte fanii Inna si care mai sunt laughing. Pentru mine trupa kiss este inca in top tongue

| Dixieee a răspuns:

Nu au fost uitati de fanii adevarati ai acestui gen.Doar nu te astepti de la persoane care asculta Justin Bieber si altele sa stie de KISS raised eyebrows.Eu, una, ii ascult cu placere. happy

| SGDX a răspuns:

Si ma bucur de asemenea sa vad fani KISS in Romania happy

| SGDX a răspuns:

Faza e ca exista KISS Army [America, Brazilia, Spania, Bulgaria etc...] Dar nicidecum vreun KISS Army Romania

Răspuns utilizator avertizat
| verevita a răspuns:

KISS sunt cea mai tare trupa de rock din toate timpurile! Nimeni nu va putea vreodata sa-i intreaca! \m/ https://www.youtube.com/watch?v=NdfuEffGegY