| BomboDinCongo a întrebat:

Ăștia de la Akcent s-au apucat de manele?
Nu de alta dar am ascultat din greșeală CHIMIE ÎNTRE NOI și inițial am avut impresia că e o manea cântată de Guță sau Salam.
Și toate hiturile scoase de băieții de la Akcent sună a manele, chiar dacă au versuri în engleză.
Akcent - I'm Sorry
Akcent ft. Shahzoda - All Alone
etc...

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Păi,ai dreptate, chiar sună a manea. Oricum, majoritatea cântăreţilor din România sunt varză, aşa că nu mă surprinde.
That's why I love Maroon 5 xD.

5 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Se vede ca nu stii melodia aia de la bug mafia cu trandafirii.sa vezi aia manea.

| rutanklan a răspuns:

Cui puii mei crezi ca ii pasa de manelele tale?

| Raynn a răspuns:

Astia canta muzica de comert, doar de dragul de a mai scoate bani chiar daca sunt praf. Asa face toata lumea peste tot, nici numai poti lua in serios UTV KISS TV MTV, toate acum sunt la pamant din punctul de vedere al muzicii, culmea.

| Raynn a răspuns:

Astia canta muzica de comert, doar de dragul de a mai scoate bani chiar daca sunt praf. Asa face toata lumea peste tot, nici numai poti lua in serios UTV KISS TV MTV, toate acum sunt la pamant din punctul de vedere al muzicii, culmea.

| Ochiverzui a răspuns:

Nu mi se pare ca ar suna a manea.dar in fine.parerea ta e ta.si a mea nu e ca a ta.