| poechce a întrebat:

A trecut destul de mult timp de atunci şi totuşi. încă am lacrimi în ochi.
http://www.youtube.com/watch?v=m6sYd4c_Ew4
. câte melodii am ascultat "din copilăria profundă", nu am vărsat o lacrimă, dar la aceasta. pur şi simplu mi-au dat lacrimile.
Deşi pe atunci aveam numai 10 ani, îmi amintesc clar emisiunea dedicată Laurei. :(
Simţeam să împart cu cineva acest gând.
Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Felicitari pentru vorbele transpuse, pentru faptul ca ai adus aminte de-o artista respectabila. Si ma bucura sa vad ca, mai sunt copii ce stiu sa aprecieze si alte lucruri decat Miley si toate vedetele de 2 sucele.

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mno ma face sa planglaughingvrei sa plang?
Sa fim seriosi
Lumea e grea ce sa fac?
Acu sa ma pun pe plans?big grin
Nea daca viata ma face sa planghappy o fac si eu pe ea sa planga devil
Cum era o vorba' nu putem muri virgini ca in o zii viata ne`o trage!
Parca puya spunea" ca traim in romania si asta ne ocupa tot timpu"
Sper sa nu ma inselhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La moartea sa, jurnalul national a publicat o revista despre viata sa. Desi nu eram abonata la acest ziar, l-am imprumutat de la o ruda.
Nu eram fana Laura Stoica, nici nu cred ca auzisem despre ea(eram si eu mica). Nu stiu ce mi-a venit, dar eram foarte curioasahappy.