| GaGy a întrebat:

Acum vi se mai pare ca Justin Bieber este un rasfatat? Mie nuuuuuu si nici nu mi so parut niciodata.
http://www.youtube.com/watch?v=7_UeGzzzoMU&feature=relat ed :o3

Răspuns Câştigător
| Jane a răspuns:

Sincer, eu am vazut filmuletul asta mai demult si chiar mi s-a facut mila de el. Nu au dreptate cei care zic ca mama lui a platit ca sa fie el faimos... pentru ca se vede ca nu avea cu ce. Doar nu ar fi cantat pe strada daca avea bani. Dar acum, serios, ma bucur pentru el ca a reusit sa treaca peste, nu sunt innebunita dupa el dar nici nu il urasc. Rasfatat nu mi s-a parut niciodata, orice ar zice altii. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Aoleeeeeu, geamurile mele. x_X

Răspuns utilizator avertizat
| RockOut4ever a răspuns:

Nu mi se pare ca e rasatat. Am citit in cool girl ca mama lui in da numai 50 de dolari pe saptamana.

| VictorSilviu a răspuns:

Erai ironica, nu? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'eu l-am love struck dintot deauna da acum ca miai aratat asta il love strucksi mai mooooooooooooooltttlove strucklove struckxlove strucklove strucklove strucklove strucklove struck