| ralukyss a întrebat:

ADOOOOOOOOOOOOOOOOR! ce ziceti de clip si melodie?

http://www.youtube.com/watch?v=JL0q8o-IAc8&feature=playe r_embedded#

Răspuns Câştigător
| inlove96 a răspuns:

Intradevar am aceeasi parere despre melodia ast, dar hai sa fim seriosi, majoritatea melodiilor lor sunt niste hit-uri, deci chiar au succes si voce tipii aia frumosibig grin. app ai gusturi bune:*

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

O mizerie.
Bafta

| SkittlesS a răspuns:

Fly project - goodbye

| aRiianaa a răspuns:

Imi place videoclipuubatting eyelashes
melodia o stiam :*

| LOLA33 a răspuns:

A fost dat la tv pana acum videoclipu?

| EnterSandman a răspuns:

Idem 7h30 big grin

| PrivateGod a răspuns:

E "ceva", dar din pacate e "ceva " nu atat de bun! Urasc genul asta de muzica, care a invadat tara noastra.Asta daca o poti numi "muzica"! Citez:O mizerie!
Numai bine!