| DienutzaLovesMJ a întrebat:

Aici imi spuneti si mie cantaretul/cantareata preferata iar dupa aceea imi rapsundeti la urmatoarele intrebari:
a)De ce?
b)Cate stiti despre el/ea?
c)Care este melodia preferata?
d)A murit?(eee mai sunt unii care au murit cum ar fi dragutul de Michael Jacksonsad)

Răspuns Câştigător
| StarMagda a răspuns:

Michael Jackson love struck
a)Il ador.Imi place totul la el.In primul rand este ca mine.Eu am o copilarie mai nefericita tot din cauza muzicii.E greu sa fi artist de mic.Era timid dar ii place mult sa stea pe scena ca si mie.Credea ca nimeni nu il intelege cea ce cred si eu despre mine, deuarece nu multa lume imi poate intelege ideile de viata si cea ce sunt eu.Etc.Este idolul meu
b)Cam tot.Am citit si recitit de zeci de ori mai toate cartile posibile despre el.Caut mereu filmulete,carti, forumuri, informatii despre el nou.Adica stiu ce maincare ii placea,obiceiurile lui, filmele preferate, chiar si ce numar purta la haine laughing
Deci mai tot.Sunt un fan dea dreptul complet si nu prea e nimic nou despre el ca sa aflu eu.De exemplu atunci cand Paris(fiica lui)A spus ca el era cel mai bun bucatar eu stiam ca lui ii place sa gateasca mult si ca face si gratar laughing
c)Nu pot alege.sorry big grin
d)Din pacate crying crying a trecut in nefiinta.Dar pun pariu ca ne vede de acolo de sus si ca ne ocroteste pe toti fanii.
El acum chiar este un inger. happy

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Cântăreț favorit: Gerard Way
a)Pentru că îmi place foarte mult vocea lui, mi se pare superbă[gusturile nu se discută]și arată foarte bine pentru vârsta de 33 ani,părerea mea,dar asta nu înseamna că îmi place de el că este frumos,nu, talentul contează, dar el este și frumos și are și talent.
b)De ajuns încât să se înțeleagă că sunt un fan înfocat.
c)
http://www.youtube.com/watch?v=7kXrPtzZ65w&feature=related
d)He's alive, thanks God:)

| DoOdO a răspuns:

Travie McCoy
a) are un stil personal si imi place ca isi traieste viata asa cum vrea
b)destule
c)We`ll be alright
d) nu, din pacate nu a muri...si RIP MJcrying((

| Aოтuu a răspuns:

Michael Jackson este cantaretul meu preferat happy
a) canta superb. si m-am atasat foarte tare de el.
b) stiu destul de multe. happy
c) smooth criminal

| RiRihXd a răspuns:

Eminem
a)Pai, canta rap, o muzica buna...hm...e cel mai bun rapper, bine ma, mai sunt, dar mie-mi place.Am crescut cu el de la 3-4 ani, deci sa fim seriosi, nu ma mai pot lasa, e ca un drog.:))
b)Pai, destul de multe, stiu ac are 38 de ani, ca are copii, ca a vrut sa renunte la rap, dar slava cerului, fanii il iubesc si nu a renuntat.

c)Pai, sunt doua:
1)http://www.youtube.com/watch?v=j5-yKhDd64s
2)http://www.youtube.com/watch?v=jgg04EekxIc

d)Tocmai am mentionat mai sus, are 38 de ani, din fericire nu, nu a murit! ALELUIA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson
a)inseamna totul pentru mine, e viata mea!
b)foarte multe
c)toate

| ioanna_5708 a răspuns:

Travie McCoy
Nu prea multe
Travie McCoy-Superbad
Nu inca, e prea tanar.

| MichaelJackson96 a răspuns:

Michael Jackson.
a) a fost,este si va fi un om minunat. pentru ca ce a facut el pentru omenire nu va mai face nimeni. si pentru ca o legenda nu moare niciodata.
b) Tot ce stiu este ca este viata mea, aerul meu. Prezentul si viitorul meu.
c) Hm. intrebare de baraj?!laughing le ador pe toate. fiecare melodie de'a lui are cate un mesaj si fiecare melodie e unica. d) Cum poti sa spui ca amurit?:Ote bat, baiwaiting! PS: A legend never die! [cum ziceam mai 'nainte] si vezi ca te bat daca nu'mi dai id'ul tau. big hug