| dulc3'maria a întrebat:

Aiurea.de cand am sters un din laptop avg antivirusul pe care il aveam i'am dat uninstall am dat restart si cand s-a deschis icoanele erau mari le'am facut mici insa nu asa cum erau inainte si acum pe orice site intru cand intru se vede naspa de parca mi se dezlipeste ecranul si se misca incet pana se vede tot pe ecrancryinghelp me plss e ceva ce pot face? dar ceva usor ca nu ma prea pricepsadmersi

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Daca ai windows XP, da click dreapta pe Desktop si apare o lista, da click la "Properties", apare un cadran, si sus scrie: Themes, Desktop, Screen Saver, Appearance si Settings. Da` click pe "Settings" si la "Screen Resolution" este rezolutia desktopului si la "Color Quality" este ceva de selectat. Apoi "Apply" si "Ok". Succes! Daca-ti merge, poate merit o fundita love struck

1 răspuns:
| hugo a răspuns:

Chiar foarte aiurea:) vezi sa nu cumva sa fi sters si driverul de la placa video din greseala...btw, daca nu te descurci lasa pm te pot ajuta...cam asa at trebuie sa arate ceea ce ti-a explicat Inna >> http://yfrog.com/jptregej