| deea_1397 a întrebat:

Ajutati-ma sa descarc melodiile:
Naruto - Sadness And Sorrow
Naruto Shippuuden - Akatsuki
Naruto - Opening 2
Naruto Shippudden Ost - Michi
Naruto - Strong And Strike
Naruto Shippuuden - Reverse Situation
Naruto - Akeboshi Wind
Naruto Ost - Escape From The City
Naruto - Hero's Come Bach
sa-mi dati direct siteul unde sa downloadez!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| tas3linh0 a răspuns:

Uite cum te pot ajuta eu.Iti dau un site unde ma uit eu la Naruto, si acolo mai e si un playlist unde poti asculta toate aceste melodii.
http://www.animefreak.tv/listen/anime-songs-soundtracks-music-online-free

| AudAlbNegru a răspuns:

Dai pe google ''youtube downloader '' si o sa fie un program,, il instalezi si du-te pe you tube si dai sa asculti melodia in timp ce ai programul fiindca el singur o sa scrie ''www.youtube.com\wathc= si dupa aia o sa scrie URL melodiei si dai download si in 10 secunde se downloadeaza! plsss fundita :D

| DiDi a răspuns:

Intră pe Youtube, după ce-ai găsit melodiile, poţi să le descarci în format mp3 şi în mai puţin de 30 de secunde, cu:
http://www.video2mp3.net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am

| UnicornsAreLove a răspuns:

Eu am in Calculator doar Blue Bird