| gatito a întrebat:

Ajutati ma si pe mine am luat si eu niste filme de pe net si cand vreau sa le extrag din winrar si imi da eroare la toate, ajutati-ma si pe mine pentu ca mi-a luat ceva timp sa le iau, plz...imi zice the fille is corupte

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Inseamna ca fisierul, folderul e corput si de facut nu ai ce face decat sa cauti in alta parte sa iei de altundeva filmul.Altceva nu ai ce face.Bafta!

| Ingerasull99 a răspuns:

Selectezi toate fisierele winrar din folderul cu film si dai extract!