| YoungHomie a întrebat:

Ajutati'ma va implor :| cand deschid site'ul asta [ http://www.azmp3.ro/ ] incepe sa cante o melodie si am cautat'o pe tot google'ul dupa versuri si tot nu o gasesc:| o stie cineva? si daca da sa'mi spuneti va rog macar numele melodiei sau cine o canta :( [MACAAAR] va rog frumos

NU E SITE DINALA PENTRU A VOTA DAK DAI CLICK SAU ALTE PROSTII DE GENU K IEI BANI SAU EU STIU, virusi

dau FUNDA daca reuseste candva sa imi gaseasca melodia:|

mesc frum:*

Răspuns Câştigător
| andrei90tm a răspuns:

Dj Rynno si Sylvia - Tu Eres

http://www.youtube.com/watch?v=hUp50rfgwQg&feature=related

5 răspunsuri:
| YoungHomie explică:

Merci mult :*

| ciucalataaerata a răspuns:

Sigur este Dj Nick si Miss Mewi - I wanna...
din kate imi aduc aminte:d.si eu ador melodia astalove struck...:*

:*:*:*

| CosMina_9777 a răspuns:

Dj Rynno si Sylvia - Tu Eres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O stiuuuuu dar nu imi aduc aminte numele crying sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca este Dj Nick si Miss Mewi - I wanna