| bkb300 a întrebat:

Alex Velea vs Pink? Care va place mai mult. Sa nu spuneti ce copmparatie e asta ca.laughing)

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca stii si tu de ce ne mai intrebi? E diferenta de la cer la pamant. Pink e clar cu multe clase peste.

| SamSon a răspuns:

Alex Velea in primul rand pentru. ca e Roman iar in al doilea rand imi place cum canta

| Mockingbird a răspuns:

Muzica lui Velea nu imi place deloc! la fiecare melodie acelasi ritm banal. Deci aleg P! nk.

| Cristianne a răspuns:

Megadeth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alex Velea nu face muzica, doar caterinca muzicala. Clar Pink, chiar daca nu sunt fan(nu prea agreez genu').

| AzaghastDxFyuro a răspuns:

Pink e mult mai buna.E o comparatie gen Ronaldo vs Banel Nicolita.