| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani. multi imi zic ca am o voce minunata dar nu imi place canto(imi place pop mmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuullllllllllllllttttttt)dar nu stiu cum sa reusescsafiu cantareata sau macar sa bag filme cu mine pe you tube. pls dati-mi cateva sfaturi. pup

7 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Dupa 13 ani nu o sa mai ai aceeasi voce, deci asteapta pana pe la 15-16 ani si apoi te gandesti la celebritate.

| iLovedYou96 a răspuns:

Sorry nu stiu si eu am o voce minunata si toti oamenii care m-au auzit cantand spun ca am o voce minunata si nu stiu nici eu cum sa fac sa fiu celebra eu as vrea mult de tot

| мяaρѕмσкє a răspuns:

Combina Canto cu Pop! cred ca va iesi ceva!happy

| Lady_6501 a răspuns:

Trimite-i un mail Anei Lesko si intreab-o ce a facut ca sa ajunga celebra?

In tara asta de c***t adevaratele valori nu sunt apreciate.
Imi pare rau pentru voi dar fiti mai realiste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei buna eu am 10 ani si am o voce superba am mosteni t-o de la tatal meu.am si eu un raspuns faci canto si cand termini te a puci de muzica pop asa voi face si eu. si pe mine ma cheama bianca pa.

| KosmYnTDR a răspuns:

Paiii incearca intai sa vezi cum suna vocea ta inregistrata (este o diferenta cat de cat considerabila ) apoi incearca sa inregistrezi vocea ta impreuna cu vocea artistului dintr-o melodie... care vrei tu, si poti dupa aia sa treci lamelodi pe negativ si pasul urmator este sa dai LOVITURA!(Poti sa faci asta cu programul "virtual dj home edition " poti sa il iei de pe net si scrie si tu "free" sper ca te-am ajutat, apropo sfaturile cu bea ou scur o sa te ajute (mai bine sparge vroe trei oua crude int-un castron amestecale cu puti zahar niste vanilie, puuuuuuutina menta su batele bine pana se face un fel de spuma ), si sa faci vocalize seara si dimineata. Apropo eu am descoperit intrebarea ta chiar cund cautam pe net "cum sa ai o voce minunata" si cu cateva minute in urma am inregistrat vocea mea pe oelodia nu sint pregatit sa mor de la bug mafia si a iesit cam naspa am apropiat boxa prea tare (sa nu faci greseala asta).

| Bridgit a răspuns:

Pai pune-i pe parinti tai sa te dea la un cantaret si in maxim doua luni o sa apari pe scena