| AndreiP98 a întrebat:

Am aflat de curand de trupa Skillet si nu ma mai satur de ea... Tot vad pe net si la comenturi ca e "Christian Rock" (Rock Crestin), termen pe care nu il inteleg. Imi poate spune cineva care e diferenta dintre rockul normal si rockul crestin?

Răspuns Câştigător
| EnterSandman a răspuns:

Este...chiar o porcarie, chestia asta cu rockul crestin, de fapt e alternativ rock, ce canta Skillet, canta mai multe genuri Skillet, ori cum dupa parerea mea Skillet este o trupa slaba sad

3 răspunsuri:
| AndreiP98 explică:

Ce melodie e aia in care se repeta chestia cu better than drugs?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti cate ceva despre christian rock http://en.wikipedia.org/wiki/Christian_rock. Deasemenea exista un site in Romania dedicat acestui tip de muzica www.ChristianRock.ro.

| madalina_8650 a răspuns:

Se numeste better than drugs...cauta pe youtube...sigur o sa gasestiwinking