| alexandravoicu123456 a întrebat:

Am aflat de curand de webkinz jr pe bune cand am facut contul pe TPU nu de mult si as dori sa imi dati si mie un cont webkinz jr adevarat care sa mearga va rog nu am bani sa imi cumpar

9 răspunsuri:
| KiryuZero a răspuns:

Ssi eu imi doresc un animalut web jr. dar de unde se cumpara asata e intrebarea care mi-o pun de mult si tot nu am gasit raspunsul la ea

| KiryuZero a răspuns:

Cu contul webkinz nu web... jr clar ratatule

| Deerpinaaaa a răspuns:

Daa, pokemon! Cine te-ar mai crede dupa ce te-ai laudat atata cu contul tau!

| Lavinutza_2897 a răspuns:

Uite eu nu iti pot da contul meu dar iti poti face tu un cont de proba. E simplu. Dai la membru nou si apoi la vreau sa creez un cont de proba. E acelasi lucru cu codul doar ca la contul de proba nu beneficiezi de toate lucrurile. Uite si un sfat: cand vei mai merge cu colindul la iarna, strange o pusculita a ta cu acei bani apoi iti poti cumpara.Se gaseste la Careffour. Sper totusi ca te-am putut ajuta.Si pe bune fratilor ce aveti cu ea? A pus si ea o intrebare. Oricum te pup Alexandra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista webkinz jr in romani degeaba... exista doar in america, canada... si in alte orase si tari, dar eu nu am vazut nicaieri prin Romaniasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! alexandra daca nu casesti un webkinz jr. iti spun eu unde e la Real, simplu de acolo i am si eu am 3 (2 pasari una verde iar alta albastra si o broasca ) sper ca te-am ajutat! pa! eu fiind din poiesti, depinde de ce oras esti u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine uite l pe al meu da nu te juca mult pe el parola e sssoba9 iar numele de utilizator este Lady Miau

| laviflower a răspuns:

Dami si mie 8 mii de euro.Cumparati fata.De ce ti-ar da cineva un cont pe care a dat banii.Nu ai si tu 20 de lei ce naiba? Inceteaza cu prostiile.

| Schoompika a răspuns:

Ia-ti un cont de proba de care sa ai grija si sa te joci pe elwinking