| Dreamin a întrebat:

Am ascultat o melodie care avea la refren" sooo goo mother father goo goo" ceva de genu si era hip hop.Imi puteti spune cum se numeste melodia? mersi multsad

7 răspunsuri:
| Sweet00gum a răspuns:

Mother father? rolling on the floor nu cred ca sunt asa versurile... poate "fuc*er"

| Dreamin explică:

Pff va rog raspunsuri serioase straight face.
Credeam ca este vreo melodie de lui B U G dar n-am gasit nimic pe youtobe.

| Dreamin explică:

Pt informatia ta sunt fata,,
scuze am gresit nah happy
Ma asteptam sa-mi raspunzi la intrebare decat sa-mi dai lectii de engleza!

| Anino a răspuns:

Inafara ca esti analfabet mai esti si noobrolling on the floor
se scrie Youtuberolling on the floor
da te bate rau limba englezarolling on the floor

| Anino a răspuns:

Ti-am raspuns serios acumrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dope-Die mother f(u)cker die
laughing

| dennnnnnisa a răspuns:

Ceau draguta. Ceau dragi prieteni. voi in loc sa radeti de ea. ati face bine sa cautati melodia.si nu sa komentati atat. nu stiu melodiasad. dar iti pot da alt sfat. Nu baga lumea rea in seama!kiss te-am pupat