| harkuia a întrebat:

Am ascultat o melodie la radio care suna cam asa, va zic niste fragmente : " c'mon c'mon my boss" "everybody is dancing just for you" si avea un fundal de tiganeasca si spunea la un momendat "is made in Romania" si am auzit si cuvantul "gipsy" si niste cuvinte in tiganeasca 'sokeres' parca. Am cautat cuvinte cheie pe google dar nu mi-a dat nimic.Nu prea am inteles mare lucru din melodie pentru ca semnalul era prost si se auzea si intrerupt, dar cred ca era vocea Loredanei thinking.
Puteti sa ma ajutati sa gasesc melodia. Mi-a placut foarte mult. Multumesc anticipat. Fundaa kiss!

Răspuns Câştigător
| MihaiAlex0793 a răspuns:

Buna. Melodia se numeste Balans Prala este cantata de Gipsy Casual. http://www.youtube.com/watch?v=K1XokYm_CAY