| TimpLiber a întrebat:

Am auzit aseara o melodie. suna cam asa eu necesito aprender quando tu no estas aqui...siempre contigo tu es mi amor, siempre en mi corazon

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Nutella123456789 a răspuns:

Dj Rhino&Silvia-Tu ereshappy
Asta e sigur.
Fundita?

| danielagalati a răspuns:

Este a lui Nini?(Florencia Bertotti)? Zic asta ptc ea canta melodii din astea

| lAuRitAs a răspuns:

Incearca narcotic sound dolce amor da nu stiu sigur daca e asta

| Deerpinaaaa a răspuns:

Si eu o stiu, dar nu mai stiu de unde e. Oricum e in spaniola.

| frumusicclaudic a răspuns:

Ori e melodia de inceput la mostenirea sau la clase 406 sau la nini

| TimpLiber explică:

Am uitat sa specific. Am auzit-o in discoteca. big grin