| Bodo a întrebat:

Am auzit azi piesa Sexy de la Andreea Banica, dar o canta un baiat. Imi puteti da un link cu ea (cea cantata de baiat)?
Thx;-)

Răspuns Câştigător
| Ssya a răspuns:

Play & Win -Musica latino
http://www.youtube.com/watch?v=6isxx4ihRIo

1 răspuns:
| littleHelp a răspuns:

Salut Sylwyaa a dat un raspuns adecvat dar eu altceva caut e exact melodia lui Andreea si partea unde canta ea cu tipul din background o canta doar tipul si suna minunat a fost la radio marti la Kiss sau ProFM nu stiu exact dar e melodia ei doar ca e inlocuita la una din strofe de background vocal