| musicfan a întrebat:

Am auzit ca Joe Jonas o sa faca un album solo, este adevarat? Daca da, cand o sa apara?

2 răspunsuri:
| OnnySky a răspuns:

Da Joe a decis de curand ca vrea si el la fel ca fratele lui Nick sa renunte la imaginea de trio asa ca se pare ca Joe va scoate un album solo adica el si alti cantareti celebri el a specificat ca albumul va contine multe cantece de dragoste(gen balade)
Mie mi se pare ca va iesi prin toamna sau chiar prin 2012 suntem in Romani la noi totul ajunge mai greu laughing.