| Deea a întrebat:

Am auzit ca Kamelia din videoclipurile lui Puya este chiar sora lui... e adevarat?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Nu.Defapt Kamelia este sora lui George Hora.Cu Puya doar colaboreaza pe plan profesional.Atat. happy

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Kamelia a fost la Megastar la prima tv si este sora lui George Hora, ambii sunt talentati in domeniul muzical.

| Kqzu97 a răspuns:

E sora lu` George Hora si s-au nascut amandoi in Tm

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa intelesesem si eu de la o colega laughing Dar nu e adevarat happy
Am citit de net si am descoperit ca e sora lui George Hora!big grin

| LORY a răspuns:

Kamelia este sora lui George Hora, nu a lui Puya.

| madycoco a răspuns:

Eu stiam ca ea a paticipat la Megastarbig grin. Nu stiu insa daca este sora lui Puya.

| 61n4 a răspuns:

Nu. este sora lui Hora...tocmai acum ai aflat si tu? mai bine mai tarziu decat niciodatawinking

| botafogo a răspuns:

Da

| andreea7520 a răspuns:

Sora lui George Hora!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E sora lui George Hora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci am aflat ca e sora lui george hora nu puya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu jthiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cacofonie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e sora lu george hora tonguetongue:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu kamelia este sora lui george hora

| pau2009 a răspuns:

Kamelia e sora lui George Hora(am auzit la emisiunea "neata cu razvan si dani")

| clauditsa a răspuns:

Kamelia este sora lui George Hora