| BadRomance a întrebat:

Am auzit ca Lady GaGa se casatoreste de Craciun? Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| AntiTeamEdward4Ever a răspuns:

Da, din pacate este adevarat.Stiu ca nu prea iti place de asta, dupa expresia pe care ai luat-o.

Uite, ca sa nu zici ca te pacalesc iti dau link-ul:

http://www.bestmusic.ro/stiri/Lady-Gaga-se-casatoreste+89826.html

6 răspunsuri:
| 288474 a răspuns:

Nu e data o data concreta. nunta va avea loc candva dupa ce-si termina concertele, in luna decembrie.

| Terapeutul a răspuns:

Lady Gaga a dezvaluit ca vrea sa se casatoreasca cu asa-zisul iubit al ei, Luc Carl, dupa ce isi incheie concertele din Marea Britanie in luna decembrie si ca doreste o nunta ca-n basme, la un castel britanic.

| aaaa12345 a răspuns:

Da

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, este 100% adevarat big grin.

| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

Da este adevarat.
Sper ca te-am puttu ajuta, funda?

| LolaKissTheGirl a răspuns:

BadRomance, deja a dat funda, @falsa DisneyIsDaTheBest.