| prafdestelutze a întrebat:

Am auzit ca lady gaga va concerta la buzau la galeria mall
e adevarat?
a gluma?
e tribut?
sau ce e ca nu prea imi vine sa cred.

15 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Va pacaliti! De unde stiti voi ca nu vine? Eu am fost la galeria mall buzau si am vazut cu ochii mei un ditammai afisul cu :"Concert-Lady Gaga ". Concerul este maine la 19, 30!

| NothingImportant200 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred. Poate sa vina pote sa nu vina. Eu ma duc!

| Daniela_3373 a răspuns:

Crezi ca daca venea Lady Gaga in Romanica nu spuneau la televizor? Mai ales ca s-ar fi dus sute de oameni la aeroport s`o intampine.Mai bine nu mai crede toate tampeniile pe care le abereaza unii.hee hee

| Asdffd a răspuns:

Nu,
daca Lady GaGa va conceta va veni in
Bucuresti
Normal cum a venit si Madonna

| prafdestelutze explică:

Uite vezi!
unii zic ca da! altii zic sus si tare ca nu!
pe cine sa cred?

| Asdfasdefta a răspuns:

Nu e adevarat.Vine Lady Gaga, dar nu cea originala.Asa si cu Pussycatdolls. Nu sunt adevaratele membre ale trupei.

| AllieGlam a răspuns:

Ete na! crezi ca daca ar fi venit in Romania ar fi concertat la buzau si nu la bucuresti? unde ai auzit prostia asta? daca ar fi venit toate posturile tv ar fi fost invadate de aceasta stirewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haideti sa va zic acum daca va uitati era un Tribute for Lady GAGA deci va dati seama ca nu erau ele si in al 2-lea rand stiti cine era?
Era JoJo de la Divertis i se mai spune si Lady GaGa de Romania...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tributtonguea fost zooooper tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, a fost la buzau in galeria mall joi noaptea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floora fost ca un fel de sosierolling on the floor da nu semana delocrolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A concertat in buzau lady gaga a fost super tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat eu am mers la galeria credeti-ma sunt fan #1 inraita dar nu este adevara

| daan25 a răspuns:

Puteti sa vedeti ce afise vreti voi. Si eu am vazut in Oradea vara asta un afis la asemanator cu Lady Gaga care va concerta in mall la Lotus. Problema este ca trebuie sa vedeti si scrisul mai mic de pe afis. Nu mai tin minte numele artistei, dar era vorba despre o imitatoare, copie, sosie, spuneti-i cum vreti. Fiti atenti la scrisul mic de pe afise! happy