| Teddy7139 a întrebat:

Am auzit ca PARAMORE ( formatia mea preferata) s-a despartit. crying((((
E adevarat?

Răspuns Câştigător
| MissyD a răspuns:

Da, e adevarat... se pre ca Josh si Zac Farro au plecat din trupa. Ei au declarat "Am decis sa parasim trupa pentru ca ne-am saturat c lui Hayley sa i se atribuie tot succesul de care se bucura Paramore. Sa fim tot timpul pusi in umbra."
Insa Hayley riposteaza spunand "Nu s-a pus niciodata problema ca ei sa fie considerati mai putin importanti decat mine. Daca ar fi fost asa, inseamna ca toti ceilalti membri ai trupei sa aiba nemultumiri, nu doar ei doi."
Totusi, sa nu uitam ca Hayley a fost impreuna c Josh timp de 3 ani, iar despartirea nu a fost tocmai calma. Pana cand trupa va gasi 2 membri permanenti, Justin Yorkv canta la chitara si Josh Freese la tobe, deci trupa doar sufera cateva schimbari, nu se va destrama total.;) [spr ca ti-am fost de ajutor si pentru stiri despre ale vedete intra pe www.alyce13blog.wordpress.com/]

5 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Da e adevarat... oricum erau praf...numi placeau de nici o culoare :))
http://www.utv.ro/......y-william/

Sad Bat True! :(

| R9kitty a răspuns:

Pai mai bine ai citi chiar tu pe aceasta pagina, decat da dau copy-paste:

http://www.utv.ro/......y-william/

Have a nice day:)

| SussieLex a răspuns:

Buna! din pacate dasad. si mie imi placea mult...am citit intr-o revista ca s'au despartitsad

| noob a răspuns:

Si de ce e lumea trista?