| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca pe Metal Flor gasesc negative, dar eu nu am vzt nimic. Stiu sg ca sunt dar nu stiu cum sa le gasesc. ma poate ajuta candva happy?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiti a cui e site-ul Metal Flor? a lui Florinel Junioru care canta manele rap usoara si dance...cautati Florinel Junioru pe net si va poate ajuta el, pentru ca ii toata ziua prin studio

5 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

Pai. Sa gasesc sectiunea site-ului unde sunt negativele. :d

| Katiee^^ a răspuns:

Pai. Sa imi spui cum iau negative dupa Metal Flor happy. Dau fundita. Vad ca unii raspund mai mut pentru o amarata de fundita thinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Site-ul Metal-Flor nu mai e a lui Florinel junioru:(( a fost site-ul spart de dusmanii.
Eu am vorbit cu ala care avea negative de pe metal-flor si am chiar am id lui personal care intra fff rar pentru ca nu are net acasa.
Si acum ii se spune Florinel style si-a schimbat numele. din Junioru in style... ia linkul sa vedeti http://www.youtube.com/watch?v=tZXSwrm0zkw Numai la el gasiti negative bune...cine are id lui poate vorbi si va da orice negativ.

| ironat a răspuns:

Site-ul Metal-Flor nu mai e a lui Florinel junioru:(( a fost site-ul spart de dusmanii.
Eu am vorbit cu ala care avea negative de pe metal-flor si am chiar am id lui personal care intra fff rar pentru ca nu are net acasa.
Si acum ii se spune Florinel style si-a schimbat numele.din Junioru in style... ia linku sa vedeti http://www.youtube.com/watch?v=tZXSwrm0zkw Numai la el gasiti negative bune...cine are id lui poate vorbi si va da orice negativ.