| IoAnAsSan a întrebat:

Am auzit de la colegi ca LaLa Band va sustine un concert sambata, in Sinaia.Este adevarat? Daca da, unde?

5 răspunsuri:
| Danutza_5529 a răspuns:

Da,o sa vina Lala Band in Sinaia vineri, 08 iunie si Adrian Tutu.eu sunt din sinaia, Concertul se tine pe stadionul de langa liceu.

| IoAnAsSan explică:

Pai,undeva am citit ca sunt nominalizati la nu stiu ce chestie, tot pe 8 iunie...

| Taniaaaa a răspuns:

Heii :* Stiti de la ce ora este concertul?

| RADU_2486 a răspuns:

Da,este la ora 6 la stadion carpati sinaia...si in acelasi timp vine formatia Voltaj in parcul Dimitrie Ghica in centrul orasului Sinaia

| Danutza_5529 a răspuns:

La ora 6 se tine concertul.