| malina_7817 a întrebat:

Am auzit o melodie de craciun cantata de un grup de copii, care era cam asa: "ce frumoase sarbatori, vin cu marile ninsori...cand un mos simpatic foc, prin nameti isi face loc..." am gasit pe un forum ca melodia ar fi: CE FRUMOASE SARBATORI-grupul ANDANTE, dar nu o gasesc nici unde crying, ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am intrat pe un site al lor (cred) si l-eam cerut sa-mi spuna unde as putea-o gasi - incearca si tu...cine stie...
http://www.adventistcraiova.org/....../index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cumpara albumul, ce e asa de greu? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te *** cu adventistii tai cu tot.

| CookieMonsterDeea a răspuns:

In primul rand eu fac parte din grupul Andante. draga anonim nu suntem adventisti suntem doar niste copii care canta