| expander91 a întrebat:

Am auzit o melodie house cu o voce aproape la fel cu a lui michael jackson si am inteles ca zice ceva de genu : go up

1 răspuns:
| AnonimGirl2345 a răspuns:

Scuză-mă că te întrerup, dar NIMENI şi NIMENI nu va fi ca şi MJ! ( RIP sad ).
Wow! Şi acum, vrei să spui că dacă tu ai auzit o melodie HOUSE şi seamănă vocea tipului/tipei care cântă cu a lui Michael Jackson şi zicea "ceva de genu" go up, trebuie să îţi ghicim noi melodia? laughing)) Pfa.
Baftă în căutat.
(dadada, întrebare pusă în 2012 şi nimeni nu ţi-a răspuns sad trist.)
Mă bucur că eu sunt prima care răspunde big grin.