| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Am auzit pe disney chanel 2 melodii:
1. o canta Jonas ft.Demi Lovato si era ceva de genu"show me, show me, show me what you got.it's on, it's on, it's on..."

2.am auzit'o in timpul reclamei de la Hannah Montana forever si era ceva cu"are you ready, are you ready..."

stiti cumva despre ce melodii vorbesc?

Răspuns Câştigător
| Aly_3645 a răspuns:

Prima melodie se numeste it's on iar a doua are you ready

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Da, se numeşte "It`s on" şi este cântată de Demi Lovato. Uite aici link:
http://www.youtube.com/watch?v=JSr19JhES5g&feature=related. Audiţie plăcută!

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Prima melodie se numeste,, it's on'' si e cantata de JB si Demi si a doua stiu despre ce vorbesti dar nu stiu cum se numeste.

| Aly_3645 a răspuns:

Prima melodie se numeste it's on iar a doua are you ready.