| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit recent un cantec, suna asa:oh oh oh oh si canta o femeie.Cum se numeste?

12 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

laughing)@The Epic Fail Guy rolling on the floor)tare asta

| HinnaBunneh a răspuns:

Ingrid michaelson -everybody? http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0

| Didu a răspuns:

Probabil e inceputul de la Lady Gaga-Alejandro :-?
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| madalinaaa89 a răspuns:

Hai frateeerolling on the floor)) nici macar un cuvant nu ai spuslaughing) ce sa intelegem din ''oh oh oh oh''?

| stillhartu a răspuns:

O doamne! De unde aia sa stim noi?!? Tu crezi ca noi suntem ghicitori sa stim ce piesa soarelui ai mai auzit si tu cu 4 interjectii. Nu-ti dai seama ca esti penibila?

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Se numeste orgasm, ceea ce tu nu ai experimentat aparent.

| Rallucadela a răspuns:

laughing)))foarte tare raspunsul ^The Epic Fail Guy

| vampiressa a răspuns:

Se numeste justin bieber-baby.asa incepe aia.si ai impresia ca e femeie, dar e de fapt un baiat.winking

| вяυηєтα a răspuns:

Poate fi Grasu Xxl - Jos, jos, jos. Doar ca am anumite indoieli, pentru ca asta nu e noua.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta am inteles din cantec.Stillhartu penibil esti tu.