| robertosi a întrebat:

Am creat un grup de baieti cum facem sa ajngem cunoscuti grupul este de muzica?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Mai intai trebuie sa mergi la o companie unde te pot asculta si inregistra, in acest fel vei putea sa vinzi discuri iar tu poti si sa organizezi un mic concert inrt-un local unde oameni te pot asculta si poate sa-ti deie si sfaturi.

Mult succes!

8 răspunsuri:
| Poinsettia a răspuns:

Va faceti reclama la OTV. laughing

| emy a răspuns:

In ziua de astazi e foarte greu sa te faci cunoscut daca nu ai bani si "pile". In ziua de astazi doar cine are aceste doua lucruri se poate face cunoscut. Dar incercarea moarte n-are si speranta moare ultima.Asa ca iti doresc mult succes!

| KeepCalm a răspuns:

De ce nu ne dai un link sa va ascultam?batting eyelashes

| robertosi explică:

Pai aveti vreo idee de impresar sau vreo companie ceva?

| GwenS a răspuns:

Si eu am aceeasi problema adica intrebare. am o voce destul de buna dar nu stiu cum sa ma fac cunoscuta

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pe cocalari.comlaughing

| X a răspuns:

Pentru inceput youtube...

| mamasita a răspuns:

Trebuie sa va cautati un impresar care sa va ajute sa intrati in lumea muzicii