| TatianaCecilia a întrebat:

Am dat astazi intamplator peste vidoclipul in care apare Miley Cyrus.Melodia se numeste "The Big Bang" si e cantata de Rock Mafia..Eu nu am inteles nimic din videoclip..cine imi explica? Funda?

Răspuns Câştigător
| A2895 a răspuns:

Nu stiu daca ai obervat la inceput ca se aude o voce soptind "Kevin... Kevin do you miss me?" (Sper sa nu gresesc numele) si dupa aceea tipul o vede pe ea si isi aduce aminte tot felul de lucruri pe care le-a facut alaturi de ea. Ideea e ca fata din clip a murit si el si-o aminteste. E ca si cum l-ar bantui sau ca si cum l-ar obseda imaginea ei... big grin
Apropo... o sa apara si un film in care o sa joaca Miley si o sa fie o varianta mai explicita a videoclipului (din cate am inteles). Filmul va avea acelasi nume big grin

| TatianaCecilia explică (pentru A2895):

Ok..Suficient ca sa ma scoata din ceata!laughing

1 răspuns: