| dulc3'maria a întrebat:

Am dat uninstall la avg antivirsul meu deoarece nu mai are bun am dat un restart dar acum mi'au aparut toate icoanele acelea"sau cum se spune"foarte mari pe desktopcryingnu stiu cum sa le fac mici ajutor va rog multcrying

Răspuns Câştigător
| coosmin24 a răspuns:

Ti s-a schimbat rezolutia. Dai click dreapta Proprietati settings si iti modifici rezolutia.

1 răspuns:
| Fury a răspuns:

Te duci pe desktop, dai click dreapta-properties-settings si undeva jos mai la stanga scrie acolo screen resolution, o modfici de acolo pana apare cu iti place tie.
Succes