| OoOlivia a întrebat:

Am facut cover la melodia" Nebun de alb "! Ce parere aveti?:*fundita
http://www.youtube.com/watch?v=7x4gh1aPeLE

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai potenţial, Livia. Ţine-o tot aşa şi nu te lăsa descurajată (am văzut unele comentarii negative la un alt post de-al tău).

| drogh a răspuns:

Ai o voce calmă, relaxantă şi aproape perfectă pentru că mai trebuie puţin lucrat la ea. Dar în principiu te-ai descurcat. Îmi place faptul că ţi-ai ales o melodie care-ţi scoate în evidenţă sensibilitatea şi glasul subţire. Succes în continuare!