| cave a întrebat:

Am facut si eu cateva melodii si as vrea sa stiu daca se merita sa continui? http://www.youtube.com/watch?v=uUZ0LJ1M4r8 http://www.youtube.com/watch?v=OJH4lvS1P5I&feature=relat ed http://www.youtube.com/watch?v=Sd6pz8yelmM&feature=relmf u daca va plac va rog sa ma ajutati sa o distribuiti pupixxx

23 răspunsuri:
| BluishAngel a răspuns:

Sunt dragute melodiile happy. Poti continua cu incredere.

| cave explică (pentru BluishAngel):

Iti multumesc ma bucur ca iti plac

| MegamortX a răspuns:

Nu ştiu ce dracu' m-o fi mâncat să dau click dar dacă tot am dat şi m-am chinuit să ascult primele câteva secunde din gunoiul ăla, hai să-ţi zic şi ce cred.
1. Tipa aia care încearcă să cânte(încercare nereuşită) are o voce(şi aia modificată prost pe calculator) de zici că o violează cineva.
2. După primele secunde nu am mai rezistat aşa că nu ştiu cum sau ce cânţi tu, dar pariez că dacă aş fi ascultat mi-ar fi venit să te înjur (mai ceva ca acum, pentru că mi-am distrus urechile, deşi ar fi trebuit să mă aştept la asta ).
Şi voi, ăştia care îl lăudaţi că are talent, ori n-auziţi ori...nu ştiu. Despre ce talent vorbiţi, mă? Voi ştiţi ce-i ăla? Dacă puteţi numi căcatul ăsta muzică, înseamnă că abia aţi ieşit din peşteră.
Să continui? Categoric NU! Asta nu e muzică, astea sunt nişte jeguri de "melodii" ( nu am vrut să zic melodii, dar nu mi-a venit altă denumire în cap) care nu merită ascultate nici la un WC public.

| cave explică (pentru MegamortX):

Eu nu ti-am cerut sa ma injuri eu doar am cerut o pare iti dai seama ti-am spart urechile cu jegurile astea de melodii mersi frate un sut in fund un pas inainte oricum pun pariu ca tu cand stai la wc asculti betoven ca sa te relaxezi hai te pup

| MegamortX a răspuns (pentru cave):

Nu te-am înjurat. Eu nu consider cuvintele alea înjuraturi.
Poate ca ascult BEETHOVEN când stau la WC ...chiar mă relaxează.
Nu mă mai pupa. Nu-mi place!

| cave explică (pentru MegamortX):

Bei fratica daca zic te pup tie sau la altcineva inseamna ca am respect pentru toata lumea eu stiu ca asa e frumos si siteu-l asta e pentru a ne ajuta intre noi nu sa ne criticam oricum am observat ca tu cu toata lumea nu numai cu mine

| MegamortX a răspuns (pentru cave):

1. "Bei"? Nu beau. Adică, în momentul de faţă nu beau, poate mai târziu.
2. Nu-ţi sunt frate. Nici soră nu-ţi sunt.
3. De ce trebuie să respecţi pupând? Chiar nu înţeleg.
Nu am ceva cu toată lumea.Am ceva cu cei care merită să fie criticaţi. Să-ţi explic de ce m-am luat de tine şi muzica ta? Pentru că "artişti" ca tine apar zilnic. Nu ştiţi bine pe ce lume trăiţi şi vi se pare că sunteţi mari muzicieni. Din păcate, e plină ţara de aşa-zişi "cântăreţi" şi văd că voi continuaţi să apăreţi ca ciupercile după ploaie. Nu aveţi idee ce-i aia muzică, scoateţi manele din astea zilnic şi aveţi impresia că aţi creat o capodoperă, ideile şi versurile sunt atât de jalnice că nici nu e nevoie să le ascult ca să-mi dau seama despre ce e vorba şi, totuşi, credeţi că sunteţi atât de buni încât trebuie să vă lăudaţi cu operele voastre de artă. Sunt sătulă de oameni ca voi.

| cave explică (pentru MegamortX):

Nu am zis nicioadata ca sunt un artist asta intelegi tu si manele servesti tu cate vrei eu nu ascult asa ceva si nu are rost sa mai discut cu tine. Ti-ai spus parerea si gata asculta in continuare melodii in care sa nu ai probleme cu timpanele, pana la urma sunt ei injurati artistii adevarati, dar eu...

| MegamortX a răspuns (pentru cave):

Nu asculţi dar le cânţi...
Şi nu te-am înjurat. Ce-am zis eu mai sus nu e o înjurătură, e doar un cuvânt mai urât.

| cave explică (pentru MegamortX):

Daca asa crezi tu ca se canta manelele inseamna ca te pricepi, bine ca mi-ai zis sa stiu ce sa fac si sa stii ca poti vorbi si fara sa spui cuvinte urate ca pana la urma nu am facut crima ca am intrebat o parere despre niste melodii. Ia spune daca nu te superi tu asculti Connecte-r?

| MegamortX a răspuns (pentru cave):

Uită-te în playlist-ul meu şi dacă găseşti Connect-r sau vreo alta tampenie comercială eu mă mărit cu un popă. Cât despre cuvintele pe care le-am folosit ...am simţit nevoia să le folosesc ca să exprim mai bine ce am simţit în momentul în care am auzit chestia aia. Ţi-am zis, partea pe care ai cantat-o tu n-am ascultat-o (nici nu-mi doresc, sinceră să fiu) dar ce cânta tipa aia mie chiar îmi suna a manea.
Şi nu, nu mă pricep la manele dar îmi dau o senzaţie ciudată de vomă ...la fel ca şi melodia ta.

| cave explică (pentru MegamortX):

Ok vomita cu bine

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Dislikeu e din partea mea, sa bati din gura si sa-ti modifici vocea pe calculator, orice prost stie.

| cave explică (pentru SymphonyOfDestruction):

Problema e... daca nu faci mastering la voce nu o sa iti sune niciodata placut si nu toate melodiile au acelasi master si stiu unde te referi u da daca vrei iti dovedec si live, melodiile nu sunt facute intr-un studio performant ca sa sune bine in comparatie cu ceilalti solisti

| bianca12maria a răspuns:

Melodia e frumoasa nu zic,, nu'' dar nu e bine cantata si cand zic asta ma refer doar la fata aia.

| cave explică (pentru bianca12maria):

Eu am incercat sa cant un fel de hip hop nici decum dance sau altceva ce ar putea solicita atat de mult vocea oricum mersi

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns:

Sunt foarte frumoase te pricepiwinking ...continua poate va da cineva de talentu tau si vei ajunge mare :* du-te la Romani au talentwinking

| emanuelclipa a răspuns:

Frate esti tare .........ai talent, nu te lasa

| Elena2022 a răspuns:

Vad ca cei de aici care comenteaza, te baga cam mult in seamna, nu meriti atata atentie, poate ca tot ii pupi undeva sau cine stie laughing))

| cave explică (pentru Elena2022):

Thoamnee daca am pus *te pup* ii pup undeva?laughing si nu merit atata atentie dar totusi te bagi in seamabig grin

| Delia123432 a răspuns:

Sincer,nu se intelege nimic din ce zici! iar fata aia...macar pune pe cineva cu voce nu ca aia care doar vorbeste(si nici atunci cum trebuie)! eu nu am ascultat nici un minut melodia pentru ca nu suna bine! eu ti-am zis ce cred! paa

| cave explică (pentru Delia123432):

Nu comentez nimic parerea ta mersi