| BestGirl_2450 a întrebat:

Am facut un lyrics la o melodie si vreau sa cer parerea http://www.youtube.com/watch?v=XQO_nKh-BgM
Ps.sunt incepatoare

3 răspunsuri:
| mykyshor a răspuns:

Sunt foarte bune versurile... tine-o tot asa...bafta in continuare:*

| VaLLy_7401 a răspuns:

Mda.pai asta e hanna montana 100 %...scz da asta e pura plagiere.dar daca prin absurd tu esti hannah montana.bravo tie

| Dean1996 a răspuns:

@VaLLy Mă,ea s-a referit că a facut video-ul,nu versurile melodiei,nu ea a compus versurile,ea a facut videoclip cu versurile melodiei cântate de Hannah Montana și Iyaz, nu că le-a compuslaughing.
P.S: Îmi place videoclipul, dar melodia nu e genul meuhappy