| resident a întrebat:

Am fost odata la un psiholog.si m-a intrebat ce muzica ascult cel mai des.si i-am raspuns rock si mi-a raspunssad e clara ...intra dansa in detalii si cam avea dreptate. muzica rock te face sa te dai cu capul de pereti? laughinge sanatos?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Muzica pe care o asculti te influenteaza destul de mult... Depinde si ce gen de rock asculti... De exemplu... daca asculti black/death metal e destul de posibil sa fii... mai agresiv... mai rau... sa ai o oarecare inclinatie spre a face rau... Daca asculti punk si urmezi efectul de turma... Nu vei avea un viitor foarte stralucit (dupa parerea mea)... Daca asculti o muzica foarte sentimentala e posibil sa fii destul de trist... depinde cat de mult te influenteaza.

3 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Nu te face sa te dai cu capul de pereti... unii se manifesta asa laughing.

| dyav0litza a răspuns:

Ii cea mai super muzica \dancing rock on \m/

| dianadiana a răspuns:

Nu se da nimeni cu capul de pereti asa doar ca asc rockwinking cine vrea sa se dea cu capul de pereti o face... doar atat