| Deaad a întrebat:

Am gasit o noua trupa de black/death metal,Bliss of Flesh.
Pentru cei pasionati de metal, va invit sa o ascultati:https://www.youtube.com/watch?v=iQT5q_mQQd8&list=UUWoZ6g ZjGEhFkZrnDyxEeFQ

Cum vi se pare?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Destul de meh, dar avind in vedere ca sint frantzuji, le dau un punct pentru tenacitate, ca prin francia numeri pe degete trupele care chiar rup pe felia lor - Anorexia Nervosa, Alcest, Mysanthrope si cam atit. Nu pot spune ca suna rau, dar nici nu ma da jos din scaun. Prefer un Hypocrisy la orice ora, sau mai apropiat de modul in care suna astia, pe batrinii de la Unleashed.

| SweetSacrifice a răspuns:

Mie imi place.

| Duucu a răspuns:

Ca de obicei, mare parte din death sau black metal e doar o adunatura de riff-uri si solo-uri fara nimic melodios. Plictisitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puțin cam „violent" pentru gusturile mele, însă îmi place cât de cât. big grin