| brunetteee a întrebat:

Am gasit un mix http://www.youtube.com/......ttp?/watch si in mel asta sunt 2 mel bagate intelegeti voi, una dintre ele este Akcent - How Deep Is Your love si cealalta o canta putin de la 0:34 pana la 0:48 bine ca o mai canta si pe parcurs si putin ciar atunci cand incepe mel. va rog.cine ma poate ajuta cu numele ei;;). dau fundita` :*

1 răspuns:
| T30D0RA a răspuns:

Din pacate, acesta e doar un mix facut de cei de la Akcent sau de un dj. sad Acest mix contine doar o melodie, sper ca ma intelegi.