| asdfghjhghkjj a întrebat:

Am hotarat ca ma voi duce la "romanii au talent" ca sa cant IN ENGLEZA, desi s-ar putea sa ma razgandesc pana vor incepe preselectiile pentru sezonul urmator(sperand ca va mai fi unul ) acestea sunt melodiile pe care le-am ales. ce parere aveti. cu care ar trebui sa ma duc la preselectie, dar in semifinala si finala(in caz ca ajung si eu pe acolo )? funda pentru cel mai explicit raspuns :)

http://www.youtube.com/watch?v=fH4pEiz9QpU&feature=playe r_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=xvQgj1oCrJA&feature=playe r_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=-zuviud2HHQ&feature=playe r_detailpage

va rog, ajutor! :(

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

Logic laughing

36 răspunsuri:
| ピンク a răspuns (pentru asdfghjhghkjj):

Naspa atunci sad

| BlackChainsaw a răspuns:

Sti cum e, lupta pana la capat! Foarte important este sa fi sigur pe tine. Si cel mai important, nu da inapoi cand ti-ai fixat un scop, deoarece ai sa regreti mai tarziu ca nu ai facut-o. Crede-ma, stiu ce spun.

| BlackChainsaw a răspuns:

Parerea mea, ar trebui sa alegi altceva, pentru ca nu ai avea vreo sansa cu asa ceva. Daca te-ai duce cu o melodie metal ar fi genial. Uite, incearca http://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM&feature=related
evenescene - Bring me to life. Daca intr-adevar ai talent, cu asta ai face furori!

| asdfghjhghkjj explică (pentru BlackChainsaw):

Stiam si eu acea melodie, dar nu este genul meu. pot sa o cant, dar mi-ar trebui un partener si nu am de unde.nu stiu daca stii, dar la mine in oras nu prea exista baieti care sa cante sadmersi pentru sfat, dar prefer sa fac furori in felul meu happy

| ピンク a răspuns (pentru BlackChainsaw):

Intr-adevar, melodia are mai multe sanse de castig decat unele pop pentru ca trage mai mult la public. Oricum, este foarte grea de inerpretat, trebuie sa ai voce adaptata la astfel de muzica, plus ca m-am interesat, si pentru a canta ca Amy Lee, care este sophrana, ai nevoie de foarte multe cursuri de canto clasic.

| MiruShiAtat a răspuns:

Cred ca Everytime we touch ar fi foarte bun.
P.S.:Succes daca te duci!