| imsoweird a întrebat:

Am inceput sa fac beatbox de ceva timp si chiar imi iese. Problema e ca stiu doar cateva ritmuri. Este cineva bun la beatbox si imi poate arata "o partitura"? Trebuie sa fac beatbox in fata multor persoane, chiar am nevoie de cineva. Mentionez ca sunt fata

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Andrei_1996 a răspuns:

Poti incepe cu 4 sample de reeps one
e cam asa B T T TK PF B T T TK B T PF faci unpic de pauza dupa care reiei si la fina tragi de 3 ori aer in asa fel in cat sa se auda si repeti totul de la capat dupa care incepi cu ritmu asta
B T K B PF B T K B T K PF si faci o pauza repeti apoi tragi aer si apoi repeti totul si pe urma continui cu ripmul
! T K B PF! T K B T K PF faci pauza repeti apoi tragi aer...
!-robot sound