| Alexuţaaa a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Dati-mi va rog un link cu piesa lui Adele - Someone like you, dar nu asa rapida cum e la radio, ci ritmul acesta http://www.youtube.com/watch?v=NAc83CF8Ejk&ob=av2n, celalalt mi se pare prea rapid. A, si as vrea sa fie inregistrat in studio, fara aplauze...sau daca stiti un site pe net care sa decupeze melodii.Va rog din suflet, piesa de radio, parca e pe fuga.:* fundita la raspunsul cel mai corect si rapid.

1 răspuns:
| secretsisecret a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hLQl3WQQoQ0 asta e videoclipul si nu e rapid site de care stii tu nu stiu scuze...