| Jaduejxucosbh a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Ce cd player de la eMag îmi recomandați?

Răspuns Câştigător
| georgcyc a răspuns:

Am eu un tehnics cd portabil original, poate vrei sa cumperi la fel. Nu știu dacă găsești la eMag

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Asta:
https://www.emag.ro/......DY2ZN4MBM/
E de marca si are toate functiile!

| Jaduejxucosbh explică (pentru lpavel):

Ceva mai ieftin,...

| lpavel a răspuns (pentru Jaduejxucosbh):

Pai alta data mentioneaza si pana la ce pret vrei sa ajungi!

| Jaduejxucosbh explică (pentru lpavel):

250 maxim

| lpavel a răspuns (pentru Jaduejxucosbh):

Ti-am gasit unul mai mic, nu e de marca dar la fel are toate functiile: https://www.emag.ro/......DR6WXTYBM/

| Jaduejxucosbh explică (pentru lpavel):

Nu vreau sistem audio, ci un cd player portabil.

| lpavel a răspuns (pentru Jaduejxucosbh):

Pai asta e un cd player portabil, e micut si istet n-ai vazut poza?

| Jaduejxucosbh explică (pentru lpavel):

Pai vreau altceva... Am văzut unul la 238 sau 248 de lei alb cu roșu. Ce părere ai despre el. Îl poți căuta și zice

| lpavel a răspuns (pentru Jaduejxucosbh):

Pune linkul aici ce ai vazut si ma uit! Nu ma apuc sa caut ce ai vazut apoi imi zici ca nu e ala bla bla bla...